زمان کاری :  شنبه‑پنج شنبه  08:00‑14:00  
تلفن تماس :  65500301-021

تعویض هارد گوشی هوآوی

میکروفیکس > آموزش > Blog > تعویض هارد گوشی هوآوی
تعویض هارد گوشی هوآوی

تعویض هارد گوشی هوآوی کاری بسیار حساس است و به دقت بالایی نیاز دارد زیرا هارد یکی از قطعات داخلی و حساس گوشی های موبایل است . لذا این قطعه در بعضی گوشی ها بسیار آسیب پذیر می باشد . به عنوان مثال یکی از مشکلات رایج در گوشی های هوآوی آسیب هایی است که به  هارد گوشی وارد می شود . در این حالت شما نیاز به تعمیرات هارد گوشی دارید این آسیب ها را به دو دسته می توان تقسیم کرد :

  •   خرابی هارد موبایل / ترمیم هارد موبایل : در صورت خرابی هارد اطلاعات شما در معرض آسیب قرار دارد . تعویض هارد گوشی هوآوی و بازیابی اطلاعات آن کاری بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد زیرا برای تعویض هارد گوشی هوآوی ،  باید هارد را خارج کرده و آن را مجددا داخل دستگاه قرار دهند که این کار احتیاج به تخصص و مهارت ویژه ای دارد  به گونه ای که اکثر تعمیرکاران از انجام آن سربازمی زنند و به شما پیشنهاد می کنند که هارد را تعمیر نکنید که این پیشنهاد کاملا نادرست است . متخصصین مرکز سخت افزار ایران با کسب سال ها تجربه در خصوص تعویض هارد گوشی هوآوی، مهارت و توانایی لازم را در این زمینه دارند و تعویض هارد گوشی هوآوی را به بهترین شکل ممکن  انجام واطلاعات شما را بازیابی  خواهند کرد.
  •  سوختن هارد موبایل هوآوی / تعویض هارد گوشی هوآوی : یکی دیگر از مشکلات رایج در بعضی گوشی ها سوختن هارد آن ها است . در صورتی که هارد گوشی هوآوی بسوزد تعویض آن ضروری می باشد . تعویض هارد سوخته نیز همچون تعمیر آن به تخصص و مهارت بسیاری نیاز دارد و باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب انجام شود . اگر تعمیر کار از تخصص و مهارت لازم برخوردار نباشد تعویض به درستی انجام نشده و قطعات دیگر گوشی نیز آسیب خواهند دید . لذا در صورت سوختن هارد گوشی هوآوی از سپردن آن به مراکزی که دانش لازم را در این زمینه ندارند جدا پرهیز کنید .  مرکز سخت افزار ایران این اطمینان را به شما می دهد که تعویض هارد سوخته هوآوی در این مرکز توسط کارشناسان و متخصصین حرفه ای و مجرب انجام می شود متخصصین مرکز هارد سوخته را بادقت خارج کرده ، هارد جدید را پس از پروگرام کردن جایگزین خواهند کرد .

Comments

  1. سلام, این یک دیدگاه است.
    برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
    تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید